Опубліковано аналітичний звіт, присвячений реструктуризації вугільної галузі

Західноукраїнський медіа-центр “Нова журналістика” та Портал неполітичних новин “Ngo.donetsk.ua” опублікували аналітичний звіт “Діяльність органів виконавчої влади у сфері реструктуризації вугільної галузі в Україні”

Західноукраїнський медіа-центр “Нова журналістика” та Портал неполітичних новин “Ngo.donetsk.ua” опублікували аналітичний звіт “Діяльність органів виконавчої влади у сфері реструктуризації вугільної галузі в Україні”. Видання підготовано в межах проекту “Громадський контроль за діяльністю органів виконавчої влади у сфері реструктуризації вугільної галузі в Україні” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У виданні подано короткий огляд історії вугільної галузі в незалежній Україні, а також аналіз основних нормативних документів і стратегічних концепцій. Проаналізовано публічну політику у сфері реструктуризації вугільної галузі та запропоновано рекомендації щодо поліпшення прозорості роботи виконавчих органів влади в цій сфері. Окрім того, є можливість ознайомитися з нормативними документами, присвяченими реструктуризації вугільної галузі України.

Західноукраїнський медіа-центр “Нова журналістика”
(032) 225 60 14
wumc@bigmir.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: