“Оптимізацію” сільських шкіл Вінниччини обговорять на круглому столі

22 червня об 11:00 у місті Хмільник (Вінницька область) відбудеться круглий стіл, присвячений “оптимізації” сільських шкіл Хмільницького району

22 червня об 11:00 у місті Хмільник (Вінницька область), у районній бібліотеці для дорослих, відбудеться круглий стіл, присвячений “оптимізації” сільських шкіл Хмільницького району. Захід проводить Вінницька обласна організація інвалідів “А-Веста” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде презентовано результати моніторингу якості освіти в районі, який здійснила ГО “Право”.

До участі запрошують представників органів державної влади та місцевого самоврядування району, директорів шкіл, представників політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації, активну громадськість.

Модераторами будуть Михайло Бардин (Подільський центр прав людини) та Оксана Яцюк (Подільський центр соціальних технологій).

У Вінницькій області 2010 року було закрито 4 школи, діяльність ще 13 шкіл було призупинено. 2011 року закрито вже 7 шкіл, призупинено діяльність 8 шкіл.

Вінницька обласна організація інвалідів “А-Веста”
067 700 50 76
a.vesta2008@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: