Оприлюднено моніторинг рішень кримських міськрад і судів щодо заборони мирних зібрань

Євпаторійський центр регіонального розвитку оприлюднив моніторинг рішень міських рад Криму та судових рішень в АРК щодо заборони проведення мирних зібрань громадян і стосовно учасників таких зібрань

Євпаторійський центр регіонального розвитку оприлюднив моніторинг рішень міських рад Криму та судових рішень в АРК щодо заборони проведення мирних зібрань громадян і стосовно учасників таких зібрань. Моніторинг було здійснено в межах проекту “Дотримання прав громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Моніторинг рішень міських рад Криму

Моніторинг судових рішень в АРК

Нагадаємо, раніше Євпаторійський центр регіонального розвитку підготував аналітичний огляд законодавства України та місцевих нормативно-правових актів АР Крим щодо права громадян на свободу мирних зібрань.

Контакти: Євпаторійський центр регіонального розвитку, Сергій Сухобойченко, 066 763 83 01

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: