Оприлюднено матеріали стосовно енергетичної ініціативи EITI

Центр “Номос” оприлюднив матеріали стосовно енергетичної ініціативи EITI

Центр “Номос” оприлюднив матеріали стосовно енергетичної ініціативи EITI. Дослідження підготовано за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Публікація “До імплементації ініціативи забезпечення прозорості у видобувних галузях в Україні” є перекладом українською мовою матеріалів Ініціативи. Частина І його є перекладом посібника “EITI Guide for Legislators”, який підготувала група експертів на замовлення Міжнародного Секретаріату ЕІТІ. Частина ІІ – це опис досвіду окремих країн щодо імплементації Ініціативи.

Публікація “Збірник матеріалів Секретаріату ІЗПВГ” містить проекти шаблонів звітності на випадок імплементації ІЗПВГ в Україні. Їх було розроблено в межах діяльності дирекції енергетичних програм Центру “Номос” та вдосконалено експертною групою під керівництвом віце-президента Центру глобалістики “Стратегія ХХІ” Олександра Малиновського з залученням фахівців нафтогазового сектору.

Контакти: “Номос”, (0692) 44 39 92, sevnomos@mail.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: