Оприлюднено дослідження стосовно місцевих виборів 2010 року

Вийшло друком дослідження “Місцеві вибори 2010. Пульс країни”

Вийшло друком дослідження “Місцеві вибори 2010. Пульс країни”. Його підготував Консорціум громадських організацій під загальною координацією Лабораторії законодавчих ініціатив, Мережі підтримки реформ та Громадянської асамблеї України за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Експерти відзначили характерні особливості виборчої кампанії, серед яких значна політична конкуренція, намагання завоювати нові електоральні плацдарми, вплинути на формування регіональних еліт і подальша побудова владно-адміністративних вертикалей.

За їхніми словами, виправдалось припущення про те, що однією з найважливіших проблем стане дезінтеграція інформаційного середовища на національному рівні, відсутність достовірної інформації про суспільно-політичні явища та процеси, які пов’язані з виборами, в регіонах. Це, на думку фахівців, створювало сприятливу атмосферу для безкарного застосування адміністративного ресурсу й інших форм виборчих фальсифікацій і порушень.

Контакти: Лабораторії законодавчих ініціатив, (044) 531 37 68, info@laboratory.kіev.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: