Open Space “Експерти чи популісти: до кого дослухається влада?”

Східноукраїнське представництво Міжнародного фонду «Відродження» та платформа експертних дискусій "Київський діалог" запрошують на Open Space "Експерти чи популісти: до кого дослухається влада?"

Східноукраїнське представництво Міжнародного фонду «Відродження» та платформа експертних дискусій “Київський діалог” запрошують на Open Space “Експерти чи популісти: до кого дослухається влада?”, який відбудеться 19 грудня з 10.00 до 18.00 у International Нouse за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Серова, 2, 2 поверх.

Мета – визначити основні напрямки діяльності громадських організацій та ініціатив у майбутньому.

Тези:

· Інститути громадянського суспільства, зони відповідальності

· Лідерство і розширення активних громадянських спільнот: як досягти геометричної прогресії в залученні містян до активної громадської позиції? як подолати зневіру громадян у власній впливовості?

· Способи та форми взаємодії ГО та влади, як активістам формувати політичну волю у посадовців, механізми донесення важливих ідей та контролю за виконанням рішень

·  Географія спільнот

· Розподіл спільнот за віком, професією, інтеграція та взаємодія цих категорій

·  Дієва комунікація між спільнотами, спільна координація дій, обмін досвідом

· Формування та функціонування експертної ради громадського активізму для роботи з міським головою та виконавчими органами

Захід буде проводитись за методикою «вільний простір» (Open Space). В її основі лежить філософія прийняття на себе відповідальності за те, що Вам дійсно важливо. Технологія «вільного простору» дозволяє забезпечити таке насичене і корисне спілкування протягом всього заходу.

Тренер – Андрій Клімішин. Подавати заявки на участь у заході необхідно до 17:00 17 грудня заповнити google-форму.

Кількість учасників обмежена, від однієї організації приймаються не більше 3 осіб.
З повагою та надією на подальшу співпрацю,

Контакти: Зоя Красовська zoya.kras@gmail.com, Юлія Овчаренко info@kulturamedialna.org

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: