Оновлено склад групи, що впроваджує міжнародні стандарти прозорості видобувних галузей

Міністерство енергетики та вугільної промисловості оновило склад групи, яка впроваджує стандарти Ініціативи прозорості видобувних галузей (ЕІТІ) в Україні

Міністерство енергетики та вугільної промисловості оновило склад групи, яка впроваджує стандарти Ініціативи прозорості видобувних галузей (ЕІТІ) в Україні. До складу групи увійшов Олексій Орловський, директор програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Згідно з наказом №496 від 8 липня, головою групи став заступник Міністра Ігор Діденко.

Як повідомляє “Українська енергетика”, у зв’язку з кадровими змінами в органах влади та держкомпаніях до групи увійшли директор департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектору Міненерговугілля Андрій Бойчук (замість Ігоря Кирюшина), начальник управління цінової та тарифної політики нафтогазового комплексу НКРЕ Володимир Семенець (замість Віктора Меркушова), начальник управління видобутку ПАТ “Укргазвидобування” Михайло Мислюк (замість Олексія Нестеренка), начальниця планово-економічного управління ПАТ “Укртрансгаз” Вікторія Лаптєва (замість Анжели Депелян).

У зв’язку з численними пропусками засідань групи Ірину Рапуту з “ТНК-Україна” було замінено на керівника департаменту з планування інвестицій у вугледобуванні ТОВ “ДТЕК” Петра Фокова.

Багатостороння група, що складається з представників урядових установ, компаній і громадських організації, здійснює контроль за імплементацією ЕІТІ – незалежного стандарту прозорості, який впроваджують понад 40 країн світу. Стандарт ЕІТІ вимагає проводити аудит платежів, які здійснюють компанії, та урядових доходів, пов’язаних із розробкою природних ресурсів.

Контакти:
“Демократична практика”
Олексій Орловський
(044) 461 95 00
orlovsky@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: