Оновлення України: публічна дискусія в Берліні

12 червня з 18:00 до 20:30 у Берліні відбуватиметься публічна дискусія “Оновлення України: ініціативи реформ в екстремальних умовах”

12 червня з 18:00 до 20:30 у Берліні (Heinrich-Böll-Stiftung, Schumannstr. 8) відбуватиметься публічна дискусія “Оновлення України: ініціативи реформ в екстремальних умовах”. Захід проводить Фонд імені Гайнріха Бьоля, ініціатива “Варта Євромайдану Берлін” та Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду “Відродження”.

Питання для обговорення:
– Які шанси мають внутрішньополітичні реформи в умовах екстремальної загрози, перед якою постала українська державність?
– Чи існують передумови для справжніх реформ, які обмежать владу та становище тих, хто отримує вигоду від збереження старої системи?
– Які сигнали з Києва чують на Сході й Півдні України?

Учасники:
– Ганна Гопко (ініціатива “Реанімаційний пакет реформ”);
– Василь Гацько (партія “Демократичний Альянс”);
– Олександра Літвінова (журналістка, Одеса);
– Сергій Ткаченко (Донецька обласна організація Комітету виборців України).

Модератор – Вальтер Кауфман (Фонд імені Гайнріха Бьоля).

Як відомо, наприкінці лютого низка громадських ініціатив та організацій започаткували ініціативу “Реанімаційний пакет реформ”. Її ініціаторам уже вдалося домогтися ухвалення важливих законів про доступ до інформації, повернення довіри до судочинства, створення громадського телерадіомовлення тощо. У пакет реформ цієї ініціативи входять також реформи з децентралізації та регіонального розвитку, прийняття яких має послати позитивний сигнал східним і південним регіонам України.

Контакти:
Європейська програмна ініціатива
Дмитро Шульга
(044) 461 95 00
shulga@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: