Оновлення щодо конкурсу Центрів розвитку підприємницьких ініціатив ВПО

Перенесення оголошення результатів конкурсів на створення Центру розвитку підприємницьких ініціатив ВПО у м. Києві, Львові, Одесі та Харкові.

Міжнародний фонд “Відродження” повідомляє, що результати розгляду проектів на створення Центрів розвитку підприємницьких ініціатив у містах Києві, Львові, Одесі та Харкові буде оприлюднено не пізніше 12 травня 2015 року.

Ми відтерміновуємо оголошення переможців конкурсу у зв”язку з великою кількістю проектних пропозицій, що надійшли на розгляд.

Дякуємо за розуміння!

Нагадуємо, що з ініціативи засновника Міжнародного фонду «Відродження» Джорджа Сороса, фонд розпочав підтримувати ВПО, щодо створення можливостей для започаткування та розвитку ними власного бізнесу.

Для реалізації цієї ініціативи Міжнародний фонд «Відродження» оголосив Конкурс на створення Центрів розвитку підприємницьких ініціатив внутрішньо переміщених осіб у Києві, Харкові, Одесі та Львові. 

Мета конкурсу – сприяння самозайнятості та розвитку малого бізнесу внутрішньо переміщених осіб; створення позитивних прикладів успішного започаткування бізнесу ВПО як моделі для створення робочих місць державою та іншими зацікавленими сторонами.

Учасники конкурсу: громадські організації, благодійні фонди; їх об’єднання (коаліції). 

Максимальний розмір гранту, включно із фондом для підтримки бізнес-ініціатив та адміністративними витратами,складає 1 500 000 гривень.

Контактна особа:
Міжнародний фонд «Відродження»
Станіслав Лячинський, liachinskiy@irf.ua
(044) 482 24 29

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: