Оновлений “Правовий простір”: вся правова допомога на одному порталі

Запущено оновлену версію порталу “Правовий простір”

У мережі Інтернет запущено оновлену версію порталу “Правовий простір” (http://legalspace.org/). Роботу сайту адмініструє Херсонський обласний фонд милосердя та здоров’я за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та Фонду Чарлза Стюарта Мотта.

“Правовий простір” – це спеціалізований портал, створений для поширення правових знань, розвитку правових практик, сприяння діяльності державних і недержавних організацій, що надають правову допомогу представникам бідних і вразливих верств населення.

“Правовий простір” – це також унікальна комунікаційна платформа, що дає змогу на безоплатній основі отримати правову інформацію та консультації юристів у режимі онлайн, а також узяти участь у навчальних програмах.

На сайті можна знайти інформацію про організації, які безоплатно надають:
первинну правову допомогу (правові консультації та інформація);
вторинну правову допомогу (представництво інтересів у суді та захист від обвинувачення).

Крім того, на порталі розміщено інформаційні буклети з захисту прав громадян. У них висвітлено такі важливі теми, як соціальне забезпечення, захист права власності, сімейне право, спадкове право тощо.

Партнери порталу “Правовий простір”:
– Мережа Центрів правової інформації та консультацій;
– Координаційний центр із надання правової допомоги;
– Українська фундація правової допомоги;
– Українська Гельсінська спілка з прав людини.

Контакти:
Херсонський обласний фонд милосердя та здоров’я
uapravokherson@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: