АНОНС: 6 квітня он-лайн конференція щодо підготовки статутів територіальних громад

6 квітня відбудеться всеукраїнська он-лайн конференція на тему «Статут територіальної громади», організована командою Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії у співпраці з Всеукраїнською асоціацією сприяння самоорганізації населення. Під час конфернції організатори розкажуть про методологію розробки статутів для територіальних громад, яку також можна завантажити у вигляді посібника

6 квітня відбудеться всеукраїнська онлайн-конференція на тему «Статут територіальної громади», організована командою Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії у співпраці з Всеукраїнською асоціацією сприяння самоорганізації населення. Під час конфернції організатори розкажуть про методологію розробки статутів для територіальних громад, яку також можна завантажити у вигляді посібника.

Час: 6 квітня о 19:00.

Місце: голосовий сервер Mumble. Необхідно завантажити портативну версію програми Mumble для Windows, розпакувати архів –  і запустити файл “mumble.exe”. Після перевірки звукових налаштувань натиснути кнопку «підключитися”. Якщо на комп’ютері чи мобільному пристрої встановлена операційна система Linux (Ubuntu) / Apple IOS / Mac OS X / Android, достатньо завантажити програму з сайту, встановити її та підключитися до голосового серверу.

Контакта особа: Андрій Матрій, +38 096 9492818.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: