Онлайн-курси з аналізу даних

Prometheus відкриває реєстрацію на цикл з чотирьох безкоштовних масових онлайн-курсів з аналізу даних

Prometheus відкриває реєстрацію на цикл з чотирьох безкоштовних масових онлайн-курсів з аналізу даних: «Аналіз даних та статистичне виведення на мові R» від фахівця з даних компанії Ciklum Анастасії Корнілової, «Машинне навчання» від інженера по розробці систем машинного навчання компанії VideoGorillas Олеся Петріва, «Візуалізація даних» від фахівця з візуалізації даних і журналістики даних, засновника порталу texty.org.ua Анатолія Бондаренко та курс «Обробка та аналіз великих даних».

Аналіз даних – дисципліна, що займається збором, вивченням та прийняттям рішень на основі аналізу великих обсягів даних про державу, суспільство та оточуючий світ. Аналіз даних дозволяє виявити невидимі закономірності і революційно покращити процес прийняття рішень в державному управлінні, охороні здоров’я, освіті, економіці, бізнесі та майже всіх інших галузях людської діяльності. Авторитетне видання Harvard Business Review назвало аналітика даних «найбільш привабливою професією XXI століття». 

Цикл масових безкоштовних онлайн-курсів «Аналіз даних» розрахований на те, щоб створити першу загальнодоступну українську навчальну програму з аналізу даних. Успішне завершення всіх курсів цієї навчальної програми дозволить слухачам отримати достатній обсяг знань та практичних навичок, щоб претендувати на посаду молодшого аналітика даних. Цикл масових безкоштовних онлайн-курсів «Аналіз даних» підготовлено в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів», яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

Контакти: Prometheus

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: