Он-лайн конференція з Дірком Шюбелем

1 червня 2007 р. на порталі "Європейський простір", з 10.00 до 12.00, пройшла он-лайн конференція з Дірком Шюбелем, керівником відділу політики, преси та інформації Представництва Європейської Комісії в Україні та Бєларусі.

Сьогодні на порталі “Європейський простір”, з 10.00 до 12.00, пройшла он-лайн конференція з Дірком Шюбелем, керівником відділу політики, преси та інформації Представництва Європейської Комісії в Україні та Бєларусі.


Запитань надійшло багато, всі вони дуже актуальні для громадян України. Як завжди, найбільш активними були представники організацій громадянського суспільства.  Тематика питань насправді була різною, це і проблеми наявного візового режиму Україна-ЄС, перспективи політичної асоціації і економічної інтеграції України з Євросоюзом, питання соціального характеру (проблеми здоров`я, захист дітей-сиріт, освіта, молодіжна політика тощо).

 

Таким чином, можна констатувати: сфера зацікавленості європейською інтеграцією безумовно розширюється, і вже не обмежується лише питаннями виключно політичного діалогу України та Європейського Союзу. Проєвропейські орієнтації в українському суспільстві зростають, особливо приємно, що сьогодні європейською перспективою України дуже активно переймається молодь.

 

Усі охочі можуть ознайомитися із питаннями Інтернет-відвідувачів та відповідями пана Дірка Шюбеля, відвідавши сторінку http://eu.prostir.ua/conf/index.html

 

Он-лайн конференція відбулась в рамках заходів порталу “Європейський простір”, присвячених Дню Європи 2007 (Портал є Інтернет-партнером Представництва Європейської Комісії в Україні та Бєларусі в рамках святкування Дня Європи 2007)

 

Запрошуємо також долучитися до інших інтерактивних заходів на спеціальній Інтернет-сторінці “День Європи — 2007: 50-річчя підписання Римського договору” http://eu.prostir.ua/eu50/index.html

 

Портал “Європейський простір: портал проєвропейського громадянського суспільства України” — спільний Інтернет-проект ІАЦ “Громадський простір” та Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

 

 Ольга Луцишина, асистент програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: olga.lutsishina@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: