Онлайн-дискусія “Відновлення України: якою є роль громадянського суспільства та місцевих громад?”

29 березня о 13:30 до 15:00 на онлайн-майданчику Chatham House триватиме онлайн-дискусія “Відновлення України: якою є роль громадянського суспільства та місцевих громад?”. В ній учасники, серед яких заступниця виконавчого директора Фонду Інна Підлуська, поговорять про те, як має відбуватися відновлення, побудоване на залученні громад.

Вторгнення росії в Україну завдає жахливих руйнувань найважливішим опорним системам країни – житлу, мостам, дорогам і підприємствам. На сьогодніні росія випустила понад 5000 різних ракет по українських містах та енергетичній інфраструктурі, перетворюючи цивільні екосистем на руїни. Після першого року війни попередні збитки інфраструктури оцінюються в 130 мільярдів доларів.

Відновлення України охоплюватиме ширші зусилля, крім «простої» фізичної відбудови. Їй знадобиться безпрецедентний проект модернізації, що включає трансформацію державних установ, відновлення людського капіталу, відновлення навколишнього середовища, нове міське планування та зв’язок. На цьому шляху ключовим буде внесок громадянського суспільства. Але як «ми» зможемо переконатися, що він ефективний і забезпечує додаткову цінність?

Цей дослідницький круглий стіл буде зосереджений на тому, як громадянське суспільство може бути залучене до цього процесу та що має означати відбудова громади.

Учасники дискусії:

  • Інна Підлуська, заступниця виконавчого директора Міжнародного фонду “Відродження”;
  • Олена Галушка, співзасновниця Міжнародного центру української перемоги;
  • Ірина Ярмоленко, радниця мера Ірпеня.

Модераторка: Орися Луцевич, менеджерка Українського форуму Chatham House.

Учасники поговорять про оцінку сучасних підходів до планування відновлення України:

  • Що стане основою для відновлення?
  • Як ОГС можуть зараз, на національному та регіональному рівнях, сприяти формуванню?
  • Як найкраще інтегрувати громадянське суспільство у швидку допомогу та післявоєнне відновлення? Які інструменти залучення громадян є бажаними і чому?
  • Яка роль міжнародних філантропічних і благодійних організацій?

Під час заходу буде доступний переклад українською.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: