Олексій Гарань: Рівень ВВП на душу населення в ЄС удвічі вищий, ніж у Росії

У Кіровограді та Кривому Розі відбулися акції “Вуличні євроуніверситети”

У Євросоюзі рівень ВВП на душу населення в середньому вдвічі вищий, ніж у Росії. Про це заявив політолог Олексій Гарань під час акцій “Вуличні євроуніверситети” в Кіровограді та Кривому Розі. Заходи провів Інститут світової політики за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

“Досить лише порівняти ВВП на душу населення. У ЄС у середньому цей показник становить 32 тисячі євро, у Греції, яка постраждала від кризи, – 24 тисячі євро на душу населення, а в Росії – 16 тисяч євро”, – сказав експерт.

Олексій Гарань розповів про переваги, які Україна отримає від підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом: “Нам просто необхідно буде слідувати тим правилам, які є в Євросоюзі: це дотримання законодавства, відсутність хабарництва, належна робота правоохоронних органів”.

“Євросоюз – це структура, куди стоїть черга. Усі наші брати-слов’яни або вже приєдналися до нього, або ведуть переговори про приєднання. Усі, крім Росії та Білорусі”, – наголосив політолог.

Малюнки, представлені на “Вуличному євроуніверситеті”, ілюструють більш ніж двадцять вимірів соціального, економічного й політичного життя в Україні та країнах ЄС. Ілюстрації створили відомі українські художники – Марина Туровська, Костянтин Казанчев, Ігор Бежук та Олексій Кустовський.

“Вуличні євроуніверситети” вже було представлено в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Вінниці, Чернігові, Ніжині, Полтаві, Кременчуці, Сумах і Конотопі.

Контакти:
Інститут світової політики
Ірина Текучова
(044) 253 53 58
093 658 63 10
tekuchova.iwp@gmail.com

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: