Оголошено тендер на організацію триденного семінару

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію 3-денного семінару для партнерів програми в Києві чи Київській області (в межах 20 км від Києва) 16-18 лютого

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на організацію 3-денного семінару для партнерів програми в Києві чи Київській області (в межах 20 км від Києва) 16-18 лютого.

До участі в тендері запрошують організації, що надають конференц-послуги – бронювання готелю (бази відпочинку), трансфер від місця прибуття учасників до місця поселення й назад, організація проживання учасників, харчування, компенсація транспортних витрат учасників, оренда конференц-зали й обладнання для проведення заходів.

Пропозиції слід подати до 17:00 25 січня на електронні адреси halchenko@irf.kiev.ua та zhmurko@irf.kiev.ua або факсом на номер (044) 486 76 29 (для програми “Верховенство права”). У рядку “Тема” електронного повідомлення слід зазначити “Пропозиція на тендер від 19 січня 2012 року”.

“Верховенство права”
(044) 482 03 63
zhmurko@irf.kiev.ua
halchenko@irf.kiev.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: