Оголошено переможців конкурсу журналістських розслідувань у сфері держзакупівель

Центр Політичних Студій та Аналітики оголосив переможців відкритого конкурсу журналістських розслідувань про зловживання у сфері держзакупівель

Центр Політичних Студій та Аналітики оголосив переможців відкритого конкурсу журналістських розслідувань про зловживання у сфері держзакупівель. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc” і Фонд Східна Європа.

Об’єктами журналістських розслідувань стали державні закупівлі, які здійснюють органи місцевої влади та місцевого самоврядування в усіх регіонах України. За словами Віктора Тарана, голови Центру Політичних Студій та Аналітики, конкурс мав на меті виявити резонансні факти порушень у сфері держзакупівель, об’єднати зусилля громадськості щодо боротьби з проявами корупції на місцевому рівні та вивести тему державних закупівель на рівень сприйняття широкими колами громадськості.

Третє місце в конкурсі посіла робота кореспондента газети “Час” Надії Бабинської (http://www.chas.cv.ua/index.php?newsid=3355 та http://www.chas.cv.ua/index.php?newsid=3455). Друге місце отримав кореспондент відділу розслідувань Інтернет-видання Forbes.ua Сергій Головньов (http://forbes.ua/nation/1339772-kak-forbes-ua-pouchastvoval-v-tendere-nacbanka). Ведуча програми “Тендер News” на телеканалі “ТВі” Наталія Седлецька здобула перше місце (http://tvi.ua/new/2012/09/10/tabachnyk_otkat_y_avtobusy_||_tender_news_na_tvi).

Контакти:
Центр Політичних Студій та Аналітики
office@cpsa.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: