Оголошено набір учасників Школи європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства України

Інститут Політичної Освіти спільно з Міжнародним фондом «Відродження» оголошують набір учасників Школи європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства України.

До участі у Школі запрошуються лідери різних сегментів громадянського суспільства України (представники правозахисних, екологічних, молодіжних організацій, організацій споживачів, профспілок, професійних об’єднань, бізнес-асоціацій тощо).

Учасники Школи отримають практичні знання та навички використання:

 • механізмів взаємодії НУО з органами державної влади України у сфері європейської інтеграції;
 • механізмів взаємодії (консультацій) з інституціями ЄС та Ради Європи, підготовки внесків до моніторингових доповідей цих організацій щодо України;
 • можливостей фінансування проектів українських громадських організацій з боку ЄС, у тому числі у партнерстві з громадськими організаціями з країн – членів ЄС;
 • можливостей співпраці з європейськими громадськими платформами;
 • можливостей участі у Громадському форумі Східного партнерства;
 • основних тематичних Інтернет – ресурсів;
 • а також встановлять контакти між собою та з іншими потенційними українськими партнерами – провідними проектами та громадськими організаціями (аналітичними центрами) у сфері європейської інтеграції.

Для участі у Школі необхідно надати:

 • заповнену анкету;
 • резюме (автобіографічні відомості);
 • есе-твір на тему «Моє бачення можливостей європейської інтеграції для просування реформ в Україні у сфері, де я працюю» (близько 600 слів);
 • рекомендацію від громадського лідера (ним може бути керівник неурядової організації, науковець, підприємець, священик, місцевий політик тощо). Кандидати можуть також рекомендувати себе самі, відповідно обґрунтовуючи заяву своїми здобутками в громадсько-політичному житті.*

 

*ІПО буде повідомляти рекомендуючих осіб про фактаж знань та інструментів з питань європейської інтеграції, яким оволоділи учасники протягом навчання в Школі.

Остання дата надсилання документів: 31 липня 2010 року.

Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати факсом 8 (044) 278-55-43, 278-55-16, або електронною поштою: office@ipo.org.ua з позначкою School

На конкурсній основі Інститутом Політичної Освіти спільно з партнерськими організаціями буде сформована група учасників в кількості 30 чоловік.

Для даної групи в середні вересня 2010 року відбудеться п’ятиденна Школа європейської інтеграції з залученням до участі в ній в якості експертів кращих вітчизняних та закордонних фахівців в даній царині (з урядового та неурядового сектору) та максимальним врахуванням потреб та очікувань безпосередніх учасників Школи.

Орієнтовна дата проведення Школи: 16.09 – 20.09 2010 року

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами, відшкодуванням транспортних витрат згідно з умовами організаторів.

Контакти: office@ipo.org.ua, тел/факс: 8 (044) 278-55-43, 278-55-16

Координатори: (067) 402-80-31 (Любомир Грицак), (098) 281-83-01 (Віта Сидоренко).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: