Оголошено конкурс слоганів і карикатур на тему прав людини

Соціальна мережа активістів-правозахисників “Human Rights Activists In Action” спільно з Кримським правозахисним центром “Дія” та організацією “People In Need” (Чехія) оголошує конкурс слоганів і карикатур “Молодь говорить про права людини”

Соціальна мережа активістів-правозахисників “Human Rights Activists In Action” спільно з Кримським правозахисним центром “Дія” та організацією “People In Need” (Чехія) оголошує конкурс слоганів і карикатур “Молодь говорить про права людини”. Діяльність Мережі підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

На розгляд приймають карикатури та слогани щодо прав людини. Автори найкращих ідей отримають кілька примірників футболок із відповідними гаслами та малюнками. Запропоновані слогани буде опубліковано та обговорено на платформі Соціальної мережі активістів-правозахисників.

До експертної групи входять:
– Костянтин Реуцький , Правозахисний центр “Поступ”;
– Якоб Шимак, “People In Need”;
– Маріна Говорухіна, Українська гельсінська спілка з прав людини;
– Олесандра Дворецька, Соціальна мережа активістів правозахисників “Human Rights Activists In Action”;
– Анна Введенська, Кримський правозахисний центр “Дія”.

Ідеї слід надсилати на адресу hr.in.ark@gmail.com до 25 січня 2012 року.

Соціальна мережа активістів-правозахисників
“Human Rights Activists In Action
Олександра Дворецька
050 055 6 773
andvoretskaya@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: