Оголошено конкурс на заміщення посади менеджера Ініціативи “Право та громадське здоров’я”

Міжнародний фонд «Відродження» та Інститут відкритого суспільства оголошують конкурс на заміщення посади менеджера Ініціативи “Право та громадське здоров’я” (у рамках програми «Охорона здоров’я» МФВ).

Міжнародний фонд «Відродження»

Інститут відкритого суспільства

оголошують конкурс на заміщення посади менеджера Ініціативи “Право та громадське здоров’я”

Міжнародний фонд «Відродження» входить до мережі фондів, заснованої відомим фінансистом і філантропом Джорджем Соросом, і є благодійною організацією, що має на меті фінансово та організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Вимоги до кандидатів на посаду менеджера напрямку “Право та громадське здоров’я”:

 • Знання в наступних галузях: права людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, споживачів наркотиків, паліативних пацієнтів, в’язнів, представників ромів, секс-працівників, представників сексуальних меншин
 • Вища освіта у галузі права; кандидати із освітою у галузі громадського здоров’я чи соціальної роботи також вітатються
 • Досвід фахової діяльності у галузі прав людини та громадського здоров’я (не менше 5-ьох років); обов’язковий фаховий досвід у галузі прав людини
 • Досвід у сфері стратегічних справ, документування справ у сфері прав людини, адвокації, правових реформах та/або надання юридичних послуг
 • Відмінні навички розмовного та письмового спілкування українською та англійською мовами. Підтверджені навички публічних виступів, підготовки та проведення презентацій, проведення досліджень, підготовка матеріалів для публікацій (написання та редагування)
 • Спроможність перетворити програмний досвід у привабливі адвокаційні послання
 • Дипломатичні здібності, здатність слухати, впевнено та ефективно спілкуватися із представниками різноманітних культур, соціально-вразливих спільнот, а також із посадовими особами
 • Спроможність ефективно працювати та виконувати різноманітні задачі як незалежно, без щоденних детальних інструкцій, так і в команді. Спроможність працювати і в національній, і міжнародній командах.
 • Навички програмного та грантового менеджменту, включаючи стратегічне планування, планування діяльності програми, моніторинг та оцінку, а також обачливість і здатність працювати із конфіденційними  питаннями.
 • Упевнені організаційні та менеджерські навички, та увага до деталей.
 • Навички роботи з комп’ютером та Інтернетом.
 • Толерантне, неупереджене ставлення до представників вразливих груп населення

Менеджер Ініціативи «Право та громадське здоров’я» працюватиме у двох командах: Програми «Охорона здоров’я» МФВ та Ініціативи «Право та громадське здоров’я» (LAHI) Програми «Громадське здоров’я» Фондів «Відкрите суспільство», що знаходиться у Нью-Йорку (США).

Посадові обов’язки включатимуть менеджера напрямку “Право та громадське здоров’я”:

 • Координація проектів МФВ у галузі прав людини та громадського здоров’я
 • Розробка і впровадження стратегії, робочих планів, дій та бюджетів Ініціативи в Україні. Координатор визначатиме можливості для просування прав людини у галузі охорони здоров’я в Україні, які відкриваються перед МФВ та LAHI. Зокрема, він проводитиме моніторинг за змінами у цій сфері, пропонуватиме грантові та операційні стратегії, спрямовані на досягнення таких змін, постійно оцінюватиме існуюче портфоліо, а також готуватиме та захищатиме стратегічні документи. Координатор відстежуватиме та наглядатиме за виконанням бюджету та робочого плану. Зокрема, він братиме участь у спільній підготовці бюджету та робочого плану МФВ і LAHI та підтримуватиме постійний зв’язок зі співробітниками LAHI у Нью-Йорку, проводячи регулярні конференц-дзвінки, визначаючи можливості для співпраці із колегами з МФВ і LAHI та поміж ними, а також забезпечуючи виконання усіх елементів робочого плану.
 • Менеджмент портфоліо грантів, наданим організаціям, що просувають права людини та права у галузі охорони здоров’я в Україні. Зокрема, він розроблятиме конкурси на надання грантів, переглядатиме проектні заявки, проводитиме моніторингові візити, підтримуватиме стосунки із грантоотримувачами, а також забезпечуватиме якість та послідовність грантів.
 • Визначення можливості для адвокації щодо прав людини у галузі охорони здоров’я та розроблятиме стратегії з метою використання таких можливостей. Зокрема, він визначатиме цілі та наслідки адвокації, закликатиме партнерів боротися із труднощами, які виникатимуть у процесі адвокації, а також представлятиме МФВ/LAHI та їхніх грантоотримувачів на національних, регіональних і міжнародних форумах. Координатор також плануватиме публічні події, конференції, семінари, круглі столи, прес-конференції з прав людини у сфері охорони здоров’я та проводитиме їх.
 • Налагодження співпраці із правозахисними організаціями, об’єднаннями пацієнтів та медичними  працівниками в різних регіонах України з метою адвокації на національному рівні щодо реформи в галузі охорони здоров’я та законодавчого закріплення прав пацієнтів;
 • Надання експертної та технічної підтримки неурядовим організаціям, що працюють у галузі захисту прав пацієнтів у розробці власних стратегій, пошуку партнерів, презентації проектної діяльності.

Детальнішу інформацію щодо Програми МФВ «Громадське здоров’я» можна знайти за адресою https://www.irf.ua/ua/programs/health та на порталі щодо прав пацієнта, який підтримується МФВ – www.healthrights.in

Для участі у конкурсі, будь ласка, надішліть своє CV українською та англійською мовами, дві рекомендації та супроводжувальний лист (також українською та англійською мовами) не пізніше 14 січня 2011 р. Надсилайте документи Христині Басилії з позначкою «На конкурс по заміщенню посади менеджера Ініціативи «Право та громадське здоров’я» на адресу basiliya@irf.kiev.ua. По телефону консультації не надаватимуться.

Кандидати, які успішно пройдуть перший тур, будуть запрошені на співбесіду після 21 січня 2011 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: