Оголошено конкурс на участь у заходах фестивалю “Docudays UA-2011”

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини “Docudays UA” оголошує конкурс для випускників Всеукраїнської програми “Розуміємо права людини” на участь в освітніх і просвітницьких заходах під час 8-го фестивалю “Docudays UA-2011” в Києві та під час Мандрівного фестивалю в регіонах України

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини “Docudays UA” оголошує конкурс для випускників Всеукраїнської програми “Розуміємо права людини” на участь в освітніх і просвітницьких заходах під час 8-го фестивалю “Docudays UA-2011” в Києві та під час Мандрівного фестивалю в регіонах України. Захід відбудеться за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Відібрані на конкурсній основі 15 випускників програми “Розуміємо права людини” візьмуть участь у 3-денному семінарі/workshop “Фестиваль Docudays UA: молодим про права людини”, який відбудеться 28-30 березня під час фестивалю в київському Домі кіно. У семінарі також візьмуть участь регіональні партнери фестивалю та лідери правозахисних організацій із Грузії, Білорусі, Молдови, Азербайджану та Росії. Експерти та тренери семінару/workshop – викладачі програми “Розуміємо права людини”, керівники міжнародних фестивалів документального кіно з Чехії, Словаччини, Угорщини та Польщі.

У програмі семінару/workshop заплановано такі теми:
– Які правопросвітницькі заходи для молоді доречні й ефективні на фестивалі документального кіно про права людини?
– Як використовувати фестивальні покази фільмів для освітніх і просвітницьких заходів про права людини?
– Досвід фестивалів Чехії, Словаччини, Угорщини та Польщі в організації просвітницьких заходів;
– Практична розробка та презентація моделей просвітницьких фестивальних заходів, цікавих для молоді.

Найкращі запропоновані заходи їхні автори проведуть на фестивалі 30 березня.

Учасники семінару/workshop матимуть також можливість побачити найкращі документальні фільми світу, які буде показано на фестивалі 28-30 березня, та взяти участь у вечірніх заходах фестивалю.

Передбачено, що після семінару/workshop кожен його учасник проведе у своєму місті не менше одного просвітницького заходу для молоді під час Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA”. Мандрівний фестиваль проходитиме з жовтня до грудня в 105 містах та містечках України.

Організатори відшкодовують відібраним випускникам транспортні витрати, забезпечують проживання та харчування (сніданок, обід).

Для участі в конкурсі слід заповнити аплікаційну форму та надіслати її на адресу smal.sv@gmail.com або uapravokherson@gmail.com до 13 березня. Переможці конкурсу отримають запрошення не пізніше 17 березня.

Контакти: Світлана Смаль, 050 39 66 179; Анна Мартинюк, 097 114 63 81

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: