Оголошено конкурс на участь у школі з захисту прав людини

Українська гельсінська спілка з прав людини оголосила конкурс на участь у локальній школі “Права людини та механізми їх захисту”

Українська гельсінська спілка з прав людини оголосила конкурс на участь у локальній школі “Права людини та механізми їх захисту”. Конкурс відбувається за підтримки Норвезького гельсінського комітету та програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Школа є освітнім заходом Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”. Регіональними партнерами в організації школи є Волинська обласна громадська організація “Волинський прес-клуб” і Сімферопольська громадська організація “Молодіжний комітет Центрального району м. Сімферополь”.

Учасники школи зможуть отримати (чи покращити вже наявні) базові знання про права людини, національні та міжнародні механізми захисту прав людини, здобути вміння та навички, важливі для активних дій, спрямованих на підтримку та захист прав людини, а також давати оцінку суспільним процесам із позицій прав людини.

Навчання складатиметься з дистанційної сесії та практичного семінару.

Участь у конкурсі можуть узяти громадські активісти з Тернопільської, Рівненської, Львівської, Волинської, Миколаївської, Херсонської, Одеської областей і АР Крим віком 18-30 років, які є членами чи волонтерами громадських, студентських, профспілкових організацій і ініціативних груп.

Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.

Критерії відбору для участі в школі:
– активна участь у громадському житті;
– розуміння проблем регіону;
– наявність чіткої мотивації;
– бажання брати участь у заходах, організованих випускниками програми “Розуміємо права людини”.

Семінар локальної школи відбуватиметься з 16 по 22 травня на території Волинської області. Про місце проведення учасників повідомлять окремо. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників школи, витрати на проїзд до місця проведення й у зворотному напрямку (за наявності проїзних документів у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або купейним вагоном поїзда).

Дистанційна сесія школи триватиме з 20 квітня по 10 травня. Спілкування та виконання завдань буде організовано за допомогою ресурсів Інтернет.

Для участі в конкурсі слід:
І. Зареєструвати свою кандидатуру на участь у школі “Права людини та механізми їх захисту”, дочекатися підтвердження реєстрації вашої кандидатури від організаторів Школи. Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну анкету онлайн.
ІІ. Підготувати есе (до однієї сторінки) на тему “Проблеми з дотриманням прав людини в моєму регіоні” та надіслати його організаторам на адресу rozumiemopravaludyny@gmail.com.

Ваша кандидатура вважається зареєстрованою, а есе – прийнятим на участь у конкурсі, якщо ви отримали про це повідомлення від організаторів.

Відібраним учасникам буде запропоновано пройти курс дистанційного навчання. На очну частину школи буде запрошено лише тих учасників, які успішно пройшли дистанційне навчання.

Останній термін подання заявки – 15 квітня. Про результати конкурсу учасників повідомлять не пізніше 20 квітня.

Контакти:
“Розуміємо права людини”,
координатор школи Марія Ясеновська, 050 402 34 56
координатор у Західному регіоні Богдана Стельмах, 066 203 503 1
координатор у Південному регіоні Анна Введенська, 050 91 77 478
rozumiemopravaludyny@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: