Оголошено конкурс на тренінг із протидії гепатиту С

Благодійна асоціація “Світло надії” оголошує конкурс на участь у тренінгу “Мобілізація та відстоювання доступу до діагностики та лікування гепатиту С на регіональному рівні”

Благодійна асоціація “Світло надії” оголошує конкурс на участь у тренінгу “Мобілізація та відстоювання доступу до діагностики та лікування гепатиту С на регіональному рівні”. Тренінг відбудеться в межах проекту “Можливість продовжити життя” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета тренінгу – посилення поінформованості та спроможності НУО з різних регіонів України у сфері адвокації доступу до діагностики та лікування вірусного гепатиту С (ВГС).

Завдання:
· активізувати роботу НУО у сфері ВГС у різних регіонах України;
· створити мережу партнерів, які будуть працювати у сфері ВГС;
· підвищити потенціал НУО у сфері адвокації доступу до діагностики та лікування вірусних гепатитів С.

До участі у тренінгу запрошують представників НУО, які планують працювати у сфері ВГС.

Критеріями відбору кандидатів будуть:
· можливість кандидата впровадити в організації, яку він представляє, ініціативу, спрямовану на забезпечення доступу до діагностики та лікування ВГС;
· згода кандидата відвідувати всі заплановані заходи під час тренінгу;
· вчасне подання анкети;
· організація, яка отримує фінансування від Міжнародного фонду “Відродження” в межах ініціативи “Мобілізація та відстоювання доступу до діагностики та лікування гепатиту С в Україні”, не має права брати участь у конкурсі.

Для участі у тренінгу слід заповнити анкету й надіслати її до 8 лютого в електронній формі на адресу office@lightofhope.com.ua. У темі листа потрібно зазначити “Тренінг ВГС”

Орієнтована дата проведення тренінгу – 15-16 лютого. Про місце проведення буде повідомлено додатково.

Фінансові витрати на участь у тренінгах покриває БА “Світло надії” (окрім добових). До них належать: витрати на проїзд учасників в обидві сторони автобусом або поїздом (плацкарт, купе) за умови наявності квитків, харчування учасників на тренінгу, проживання в готелі.

Запрошення буде надіслано учасникам до 10 лютого. Вони міститимуть уточнену інформацію щодо місця проведення тренінгу.

Благодійна асоціація “Світло надії”
Олександр Соляник, 095 518 95 06
Сергій Жук, 050 404 17 38

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: