Оголошено конкурс на посаду директора програми “Рома України”

Міжнародний фонд “Відродження” оголошує конкурс на посаду директора програми “Рома України”

Міжнародний фонд “Відродження” оголошує конкурс на посаду директора програми “Рома України”.

Директор програми “Рома України” працюватиме у взаємодії з ромськими ініціативами й іншими програмами Фонду. Він також спілкуватиметься з партнерськими програмами мережі Фондів відкритого суспільства в Центральній, Східній і Південній Європі насамперед у сферах захисту прав людини, освіти, громадського здоров’я та засобів масової інформації.

Для участі в конкурсі слід надіслати своє CV, контакти осіб, які можуть надати рекомендації, та супроводжувальний мотиваційний лист (українською й англійською мовами) до 27 січня 2012 року з позначкою “На конкурс із заміщення посади директора програми “Рома України” заступникові Виконавчого директора Міжнародного фонду “Відродження” Інні Підлуській на адресу pidluska@irf.kiev.ua. Консультацій телефоном не надаватимуть.

Міжнародний фонд “Відродження”
Інна Підлуська
pidluska@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти ініціативам, спрямованим на забезпечення правового захисту ромського населення України, поліпшувати умови доступу ромського населення до медичних послуг, сприяти здобуттю ромськими дітьми та молоддю початкової та вищої освіти, підвищувати рівень працевлаштування ромського населення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: