Оголошено конкурс на найкращу роботу про дотримання прав людини міліцією

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів проводить усеукраїнський конкурс на найкращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів проводить усеукраїнський конкурс на найкращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета конкурсу – привернути увагу до проблеми дотримання прав людини правоохоронцями, а також показати самим правоохоронцям, які саме недоліки в їхній роботі хвилюють суспільство, і спонукати до покращення ситуації.

Учасником конкурсу може стати кожен охочий віком від 14 років. До 21 листопада на розгляд конкурсної комісії слід надіслати фотографії, аматорське відео чи публіцистичні матеріали.

До складу конкурсної комісії увійдуть відомі українські правозахисники та громадські діячі.

Номінації:
“Українська міліція: крок у Європу” (перспективи розвитку та реформування правоохоронних органів);
“Іржа міліцейського мундиру” (висвітлення актуальних недоліків у дотриманні прав людини);
“Народ і міліція: час порозумітися” (проблемні питання взаємодії з громадськістю).

Техніка виконання робіт вільна.

Роботи слід надіслати на електронну пошту monitoring.mvs@gmail.com з темою листа “Конкурс” або на адресу: 01004, м. Київ, вул. Басейна, 9Г, оф. 25.

Кількість робіт від одного учасника не обмежено.

Публіцистичні матеріали мають бути обсягом до 3 аркушів (орієнтовно до 1200 слів).

У листі з роботою учасник має зазначити свої повне прізвище, ім’я та по батькові, рік народження, поштову і/або електронну адресу, контактний телефон, а також назву роботи (школярі та студенти можуть зазначити назву навчального закладу, а також клас або курс навчання).

Переможці конкурсу отримають винагороду:
1 премія – 500 гривень
2 премія – 400 гривень
3 премія – 300 гривень

Також конкурсанти, роботи яких високо оцінить конкурсна комісія, матимуть змогу отримати запрошення на тренінги з прав людини.

Надісланих на конкурс робіт не повертають. Їх експонуватимуть на Мандрівному фестивалі документального кіно про права людини “Docudays UA 2011”, а також опублікують на сайті www.umdpl.info та у виданнях, що будуть інформаційними партнерами конкурсу.

За результатами конкурсу буде видано каталог, який надішлють усім авторам, чиї роботи увійдуть до нього.

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів
umdpl.association@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: