Оголошено конкурс на найкращий журналістський матеріал про адміністративні послуги

Міжнародна громадська організація “Інтерньюз-Україна” оголосила конкурс на найкращий журналістський матеріал, присвячений наданню адміністративних послуг (дозволів, ліцензій, реєстрацій, погоджень, висновків тощо) в Україні

Міжнародна громадська організація “Інтерньюз-Україна” оголосила конкурс на найкращий журналістський матеріал, присвячений наданню адміністративних послуг (дозволів, ліцензій, реєстрацій, погоджень, висновків тощо) в Україні. Конкурс відбувається в межах проекту “Інформаційно-роз’яснювальна кампанія на підтримку законодавчого регулювання адміністративних послуг в Україні” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в конкурсі запрошують журналістів друкованих видань та онлайн-ресурсів. На конкурс приймають матеріали, які з’явилися друком або на онлайн-ресурсах з 1 січня до 21 серпня.

Тематика матеріалів:
· необхідність перегляду переліку послуг, які надає громадянам держава й органи місцевого самоврядування;
· зручні / незручні умови роботи органів, що надають адміністративні послуги;
· невиправдано висока вартість адміністративних послуг і незрозумілий спосіб використання цих коштів;
· невідома кількість підприємств та організацій, що надають адміністративні послуги, й обсягу коштів, які вони за це отримують;
· незахищеність особи у стосунках із органами влади;
· відсутність доступу громадян до інформації, яка їх стосується, при ухваленні адміністративних рішень (приміром, при наданні дозволу на будівництво, знищенні зелених насаджень тощо);
· відсутність справедливої процедури оскарження та скасування адміністративних актів;
· свавілля в інспекційно-контрольній діяльності адміністративних органів;
· порівняння надання конкретних адміністративних послуг в Україні й інших країнах;
· необхідність ухвалення Верховною Радою закону “Про адміністративні послуги” й Адміністративно-процедурного кодексу України як важливої складової адміністративної реформи, державної антикорупційної та євроінтеграційної політики.

Переможці конкурсу отримають призи:
1 місце – цифровий дзеркальний фотоапарат;
2 місце – цифровий диктофон;
3 місце – зовнішній накопичувач інформації для комп’ютера.

Матеріали слід подати до 18:00 31 серпня на електронну адресу adminservices@internews.ua. У темі листа треба вказати: “Конкурс – адміністративні послуги”.

Матеріали слід подати у двох екземплярах:
а) текст статті у форматі Word із гіперпосиланням на опублікований матеріал (для журналістів онлайн-ресурсів);
б) сканове зображення матеріалу у верстці газети/журналу у форматі .jpeg, .tig, .pdf.

Усі учасники конкурсу разом із матеріалами повинні заповнити анкету.

Матеріали розглядатиме журі, до складу якого входять фахівці з адміністративного права, медіа-експерти, представники Міжнародного фонду “Відродження”.

Контакти: МГО “Інтерньюз-Україна”, (044) 448 44 40, (044) 501 92 03, 050 310 85 42, adminservices@internews.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: