Оголошено конкурс із посилення правових можливостей ромських громад України

Мета конкурсу – сприяти формуванню соціальних зв'язків у ромських громадах

Програми “Рома України” та “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, програма “Права людини й управління” Фундації Відкритого Суспільства (Будапешт) і Правова Ініціатива Відкритого Суспільства (Нью-Йорк – Будапешт) оголошують конкурс “Посилення правових можливостей ромських громад України”.

Мета конкурсу – сприяти формуванню соціальних зв’язків у ромських громадах для впровадження правових практик вирішення проблемних питань і розширення доступу ромського населення до правосуддя.

Останній термін подання проектних пропозицій – 10 листопада 2011 року.

“Рома України”
Наталія Кияк
(044) 461 95 00
kyyak@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти ініціативам, спрямованим на забезпечення правового захисту ромського населення України, поліпшувати умови доступу ромського населення до медичних послуг, сприяти здобуттю ромськими дітьми та молоддю початкової та вищої освіти, підвищувати рівень працевлаштування ромського населення.

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: