Оголошено конкурс фотографій архітектурних пам’яток Приазов’я

Маріупольська спілка молоді спільно з відділом у справах сім'ї та молоді міської ради оголошує конкурс художніх фотографій архітектурних пам’яток Приазов’я, схожих на європейські архітектурні пам’ятки

Маріупольська спілка молоді спільно з відділом у справах сім’ї та молоді міської ради оголошує конкурс художніх фотографій архітектурних пам’яток Приазов’я, схожих на європейські архітектурні пам’ятки. Конкурс відбувається в межах проекту “ЄвроАзов’є” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники конкурсу мають:
– знайти в Маріуполі будівлі або окремі їх елементи, які схожі на споруди в інших країнах Європи;
– надати фото будівлі та фото подібної на неї споруди в іншому місті Європи;
– надати короткий опис кожної з будівель і зазначити, в чому саме полягає схожість і які її причини.

Участь у конкурсі можуть узяти:
– молодь міста (школярі, студенти коледжів і ліцеїв, технікумів, училищ, університетів);
– краєзнавці, співробітники музеїв, історики, науковці тощо.

Конкурсанти можуть готувати матеріал у творчих групах.

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку з описом будівлі, фото якої буде надіслано на конкурс, за адресою: Маріуполь, вул. Італійська, 116-а (каб. 203) або за адресою електронної пошти: mariupol_youth_union@mail.ru з приміткою “Конкурс “ЄвроШлях” до 14 лютого 2011 року включно. Заявка повинна містити контактні дані й обґрунтування, чому саме ця споруда або окремий її елемент має схожість із подібною будівлею в іншому європейському місті.

Усім учасникам, які надали заявки, слід відвідати 15 лютого 2011 року зустріч з організаторами проекту “АрхіЄвро”, які під час майстер-класу озвучать вимоги щодо формату фотографії та її опису, ознайомлять конкурсантів із особливостями та зразками архітектурних стилів Європи й допоможуть зорієнтуватися у виборі архітектурних об’єктів і пошуку історичних даних.

Після того учасники мають надати надають фото та їх опис на електронних носіях за вказаними адресами з приміткою “Конкурс “ЄвроШлях” до 21 лютого 2011 року включно.

На фотокартках має бути зображено архітектурні пам’ятки Маріуполя та Приазов’я. До цього слід додати письмовий коментар про історію виникнення й існування споруди. Перевагу буде надано тим фотографіям, коментарі до яких будуть найбільш повними та розгорнутими.

Вимоги до фотографій:
– JPEG-малюнок, не дозволено редагувати зображення у програмі “Photoshop” та подібних;
– фотокартка має зображати лише будівлю або її частини, що виконані у певному європейському архітектурному стилі;
– світлина не повинна містити провокаційних елементів.

25 лютого конкурсна комісія оцінить роботи. Нагородження переможців відбудеться 1 березня. Найкращі роботи буде відзначено дипломами та цінними призами в присутності учасників, конкурсної комісії, засобів масової інформації. Найвдаліші роботи буде опубліковано в подарунковому видані, яке буде наділсано в бібліотеки, галереї, школи, університети й інші публічні заклади Приазов’я.

Контакти: Ірина Федотова, Сергій Москвін, (0629) 41 87 40, (0629) 54 38 51

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: