Оголошено конкурс Європейської програми щодо розвитку мережі регіональних Центрів європейської інформації

Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» оголошує конкурс «Розвиток мережі регіональних Центрів європейської інформації на базі обласних універсальних наукових бібліотек».

Мета конкурсу – розширити діяльність існуючих Центрів європейської інформації на базі обласних універсальних наукових бібліотек (ОУНБ).

У рамках цього конкурсу будуть підтримані найбільш конкурентноздатні проекти, які передбачають продовження діяльності існуючих Центрів європейської інформації, посилення їхньої самостійності та життєздатності в умовах очікуваного припинення інституційної підтримки Центрів з боку МФВ починаючи з 2012 року.

До участі в конкурсі запрошуються громадські неприбуткові організації у партнерстві з обласними універсальними науковими бібліотеками.

Протягом 2005 – 2009 років за ініціативи та підтримки Європейської програми МФВ було створено і на сьогодні діють 22 регіональні Центри європейської інформації (ЦЄІ) на базі обласних наукових універсальних бібліотек у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Івано-Франківську, Кіровограді, Луганську, Луцьку, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницьку, Черкасах, Чернівцях, Чернігові та республіканської бібліотеки у м. Сімферополь. Кожен Центр має спеціалізовану літературу, комп’ютери з доступом до Інтернет, інформаційних консультантів, а також проводить інформаційно-просвітницькі заходи на тему європейської інтеграції. З метою налагодження стабільної й ефективної роботи ЦЄІ по всій Україні, обміну досвідом та інформаційними ресурсами, ЦЄІ об’єдналися у Мережу центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org/).

Останній термін подання проектів на конкурс — 19 липня 2010 року.

Результати розгляду проектів буде повідомлено до 4 жовтня 2010 року.

Дізнатися про умови та пріоритети конкурсу, а також завантажити аплікаційну форму можна тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: