Оголошено конкурс для кримської молоді “Будь європейцем!”

Сімферопольська міська громадська молодіжна організація “Світло” оголошує конкурс на найкращий молодіжний проект на тему європейської ідентичності Криму “Будь європейцем!”

Сімферопольська міська громадська молодіжна організація “Світло” оголошує конкурс на найкращий молодіжний проект на тему європейської ідентичності Криму “Будь європейцем!” Проект “Європейська ідентичність молоді Криму” підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошено ініціативні групи кримської молоді, органи студентської самоорганізації Криму, громадські організації міст і сільських районів автономії.

У межах конкурсу буде підтримано суспільно значущі інноваційні проекти будь-якого формату, спрямовані на широку цільову аудиторію, – фотоконкурси, конкурси творів, мистецькі акції, квести, публічні дискусії, волонтерські акції, масові молодіжні заходи, кампанії в соціальних мережах, проекти, пов’язані з використанням Інтернету й новітніх медіа тощо.

Обов’язковою умовою є дотримання європейської тематики мініпроектів. Їх реалізація має бути пов’язана зі святкуванням Днів Європи в Криму у травні 2011 року.

Буде покрито витрати на заходи трьох найкращих мініпроектів (у розмірі до 3200 грн.). Їх ініціаторів проконсультують стосовно реалізації проектів і моніторингу.

У межах конкурсу прийматимуть різноманітні графічні роботи, пов’язані з європейською ідентичністю кримчан. Головний приз – графічне зображення переможця з даними автора – буде надруковано на 100 кольорових плакатах формату А2, які поширять по ВНЗ і школах Криму.

Організатори не підтримуватимуть комерційні проекти, політичні партії та рухи, органи державної влади, проекти рекламного характеру.

Заявка на отримання мінігранту має містити такі дані:

– інформація про ініціативну групу або організацію;

– термін реалізації;

– опис проблеми, яку заплановано вирішити;

– висвітлення мети й завдань проекту;

– опис цільової групи проекту;

– план реалізації проекту;

– кошторис витрат;

– опис очікуваних результатів внаслідок втілення проекту.

Заявка не повинна перевищувати 3 сторінок (у додатку – аплікаційна форма українською та російською мовами).

Діяльність за проектом не має перевищувати 2 місяців, повинна розпочинатися не раніше 1 квітня й закінчуватися до 31 травня 2011 року.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі – 1 березня 2011 року. Результати конкурсу буде оголошено не пізніше 15 березня.

Протягом лютого-березня можна буде отримати консультації стосовно підготовки проектів на конкурс.

Контакти: Микита Шабанов, (0652) 70 60 73, 066 00 89 666, svitlo.simferopol@gmail.com.

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: