Оголошено дистанційний курс “Права людини у школі”

У межах Усеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” оголошено дистанційний курс “Права людини у школі”

У межах Усеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” оголошено дистанційний курс “Права людини у школі”. Проект підтримують програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, відділ преси, освіти й культури Посольства США в Україні та Норвезький гельсінський комітет.

Навчання відбуватиметься за допомогою комп’ютерних технологій, що забезпечують самостійне вивчення матеріалу шляхом інтерактивної взаємодії з експертами програми.

Мета дистанційного курсу – дотримання прав людини у школах і розвиток найкращих практик організації навчально-виховного процесу з позицій прав людини й демократичних цінностей, створення атмосфери поваги до прав людини в школі.

Учасники курсу зможуть отримати спеціальну підготовку щодо розробки та реалізації ініціатив у сфері прав людини у школі, поглибити свої знання у галузі проектного менеджменту. Також вони зможуть зрозуміти, як за допомогою проекту можна вплинути на вирішення конкретної проблеми у школі чи регіоні. Усі учасники отримають експертні висновки щодо розробленого ними проекту. 10-15 мініпроектам шкіл буде забезпечено фінансову підтримку, адміністративний та експертний супровід, моніторинг та оцінку.

Щоб узяти участь у дистанційному курсі, слід заповнити електронну онлайн-форму та пройти конкурсний відбір. Заявки приймають до 22:00 6 листопада. У полі онлайн-анкети “Додаткове завдання” потрібно коротко описати проблему (проблеми), на вирішення якої (яких) може бути спрямовано шкільний проект.

Кандидатура вважається зареєстрованою, якщо претендент отримав підтвердження реєстрації від організаторів. Участь у курсі є безкоштовною.

Групу учасників формуватимуть за результатами конкурсного відбору.

Критерії відбору:
– розуміння проблеми, на вирішення якої спрямовано проект;
– наявність мотивації та планів, пов’язаних із реалізацією проектів у сфері прав людини в школі;
– можливість доступу до мережі Інтернет упродовж усього періоду дистанційного курсу.

Усі випускники отримають Сертифікат про проходження дистанційного курсу “Права людини у школі”. Учасникам курсу, які продемонструють найкращі результати, за рішенням експертної ради буде надано цільове фінансування для допомоги в реалізації проектів.

Всеукраїнська освітня програма “Розуміємо права людини”
Руслана Бурова, 095 618 92 80
Олександр Войтенко, 050 598 05 98
distancerpl.school@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: