Одеські підприємці обговорять “Зелену книгу малого бізнесу”

19 квітня о 13:00 в Одесі відбудеться круглий стіл “Зелена книга малого бізнесу України”: оцінка та перспективи шляхів розвитку”

19 квітня о 13:00 в Одесі, у конференц-залі готелю “Лондон” (вул. Успенська, 95), відбудеться круглий стіл “Зелена книга малого бізнесу України”: оцінка та перспективи шляхів розвитку”. Захід проводить Інститут власності та свободи за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Зелена книга малого бізнесу України” – це дискусійна аналітична доповідь щодо державної політики у сфері малого підприємництва. Документ адресовано всім зацікавленим учасникам, які можуть долучитися до його обговорення та використати при підготовці політичних чи адміністративних рішень.

Питання для обговорення:
– Державна політика щодо розвитку малого бізнесу: наскільки реалістична, до якої міри ефективна та яких потребує змін? Можливі акценти на майбутнє.
– Складова державної податкової політики – спрощена система оподаткування, обліку та звітності для суб’єктів малого бізнесу.
– Участь малого бізнесу в системі державних закупівель.
– Саморегулювання для малого бізнесу: переваги та ризики. Як забезпечити досягнення балансу?
– Малий бізнес і система пенсійного забезпечення: гальмо розвитку чи інструмент страхування?

Програма круглого столу

Долучитися до обговорення можна у відкритій групі “Зелена книга малого бізнесу” в соціальній мережі “Facebook”

Інститут власності та свободи
(044) 495 78 59
office@pfi.org.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: