Одеські ОСН обміняються досвідом на конференції

28 жовтня о 12:00 відбудеться VI міська конференція органів самоорганізації Одеси

28 жовтня о 12:00 у великому залі засідань Одеської міської ради (пл. Думська, 1) відбудеться VI міська конференція органів самоорганізації Одеси. Захід організовує Одеський суспільний інститут соціальних технологій спільно з міською організацією Асоціації сприяння самоорганізації населення в межах проекту “Самоорганізація населення в Одесі: друге дихання” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У конференції візьмуть участь представники понад 50 органів самоорганізації населення (ОСН) – будинкових, вуличних, квартальних, мікрорайонних комітетів, керівники ініціативних груп, а також працівники управлінь, служб і районних адміністрацій міськради.

На конференції заплановано розглянути розвиток ОСН у місті та визначити основні напрями й механізми їх співпраці з органами місцевого самоврядування. Зокрема, буде проаналізовано нормативно-правову базу створення й діяльності ОСН, намічено заходи щодо подальшого вдосконалення роботи Центру організаційно-методичної підтримки самоорганізації. На основі досвіду Одеси й інших міст України буде вироблено пропозиції щодо розширення участі ОСН у вирішенні пріоритетних проблем одеситів за місцем проживання.

Одночасно з конференцією у вестибюлі міськради буде представлено виставку досягнень ОСН Одеси, яка інформуватиме про соціальні новації цих органів і історію їхньої діяльності в місті.

Одеський суспільний інститут соціальних технологій
(048) 738 68 30

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: