Одеські експерти розглянуть використання інноваційних технологій у системі ЖКГ

22 червня о 15:00 в Одесі відбудеться круглий стіл “Використання інноваційних технологій у системі ЖКГ”

22 червня о 15:00 в Одесі, у готелі “Лондон” (вул. Успенська, 95, 2-й поверх, зала №2), відбудеться круглий стіл “Використання інноваційних технологій у системі ЖКГ”. Захід проводить Благодійний фонд “Місцева ініціатива” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники круглого столу: представники ОСББ, громадськості, органів місцевого самоврядування, державної влади, організацій, які займаються питаннями енергозбереження на професійній основі.

Модератори круглого столу:
– Юрій Звеліндовський, директор Благодійного фонду “Місцева ініціатива”;
– Євгенія Абрамова, керівник відділу ЖКГ Одеського суспільного інституту соціальних технологій, експерт проекту.

Під час заходу заплановано розглянути впровадження наукоємних технологій, які можуть поліпшити якість комунальних послуг через застосування:
– нових наукоємних діагностичних систем і технологій, що дозволяють вчасно запобігти аварії чи уникнути її, проаналізувати склад наданих ресурсів, понизити перепади в мережах і непродуктивні втрати ресурсів, скоротити час ремонту й модернізації трубопроводів, збільшити період служби мереж;
– інформаційних технологій для збирання, перетворення та зберігання отриманих даних, ухвалення обґрунтованих і оперативних управлінських рішень.

Благодійний фонд “Місцева ініціатива”
Юрій Звеліндовський
(048) 794 26 46
bfmiodessa@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: