Одеські експерти представлять моніторинг міської програми енергозбереження

30 вересня об 11:00 в Одесі відбудеться прес-конференція, на якій буде представлено результати моніторингу виконання програми “Енергозбереження у м. Одесі на 2007-2010 роки” та положення “Про обов’язковий енергетичний аудит будинків ОСББ”

30 вересня об 11:00 в Одесі, у Медіахолдингу “100%” (вул. Ришельєвська, 68-Г), відбудеться прес-конференція, на якій буде представлено результати моніторингу програми “Енергозбереження у м. Одесі на 2007-2010 роки” та проект положення “Про обов’язковий енергетичний аудит будинків ОСББ”, розробленого в межах проекту “Енергозбереження в питанні реформування ЖКГ за сприяння громади”. Захід організовує Благодійний фонд “Місцева ініціатива” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У прес-конференції візьмуть участь:
– директор БФ “Місцева ініціатива”, керівник проекту Юрій Звеліндовський;
– координатор проекту Андрій Сидоренко.

Аналізом програми було виявлено низку проблем і неточностей, які було допущено як під час її прийняття, так і під час реалізації. За підсумками аналізу розроблено рекомендації, які може бути використано для розробки нової програми.

У межах проекту БФ “Місцева ініціатива” розробив проект положення “Про обов’язковий енергетичний аудит будинків ОСББ при проведенні першого капітального ремонту”. Документ передбачає використання висновків і рекомендацій аудиту при проведенні капітального ремонту після прийняття будинку на баланс ОСББ.

БФ “Місцева ініціатива”
(048) 794 26 46
bfmiodessa@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: