Одещина долучиться до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами

В Одеській області відбудеться низка акцій до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами (28 липня)

В Одеській області відбудеться низка акцій до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами (28 липня). Заходи організовує ГО “Молодіжний центр розвитку” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” та МБФ “Міжнародний Альянс із ВІЛ/СНІД в Україні”.

Заходи пройдуть в Одесі, місті Южне, Болградському, Бєляївському, Балтському, Кодимському, Комінтернівському й Котовському районах області.

Заплановано роздачу інформаційних матеріалів, консультування за принципом “рівний рівному”, направлення на експрес-тестування (безкоштовно, анонімно, конфіденційно), інтенсивну консультативну роботу з пацієнтами. Усім охочим доступно роз’яснять важливість написання заяв і звернення до лікаря-інфекціоніста для постановки на облік, нададуть допомогу в написанні заяв (буде надруковано шаблони, які буде легше заповнювати). Заяви буде зібрано та подано до обласного управління охорони здоров’я. У разі потреби громадські активісти забезпечать супровід пацієнтів до лікарів-інфекціоністів для постановки на облік. Також відбудуться 4 інформаційні заняття: два з волонтерами, одне з умовно засудженими та одне з службами міста, які займаються соціальною роботою.

27 липня в Одесі з 11:00 до 13:30 заплановано консультування й тестування за допомогою мобільної амбулаторії на вулиці Канатній, 83, а з 17:00 до 19:00 – на площі Соборній навпроти вулиці Дерибасівської.

30 липня відбудеться завершальна прес-конференція.

ГО “Молодіжний центр розвитку”
Костянтин Талалаєв
ktalalayev@yahoo.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: