В Одесі громадських активістів вчили роботі з волонтерами

В Одесі представники восьми організацій пройшли навчання з основ взаємодії з волонтерами, а також склали план дій для розробки власних волонтерських програм.

Одеські громадські активісти пройшли навчання по роботі з волонтерами

27 жовтня громадські активісти Одеси пройшли навчання по роботі з волонтерами та розробили індивідуальні програми роботи з волонтерами для 8-ми організацій. Тренінг організувала громадська організація Ukrainian Volunteer Service, що розвиває волонтерство заради реальних змін в Україні.

Представники Карітас Одеса УГКЦ, Ліги єврейського волонтерства, Саратського міжнародно-культурного товариства «Злагода», Благодійного фонду «Пчёлка», Благодійної організації «Фонд Эко Планета», Enactus ONEU, Beetroot Academy, Фонду підтримки інновацій та Ukrainian Volunteer Service вивчили основи роботи та взаємодії з волонтерами, мотивації та залучення, а також прописали наступні кроки своїх організацій по розвитку волонтерства у своїх організаціях. 

Як зазначила одна з учасниць, Таїсія Калмикова, «Кожен тренінг, захід, подія – це поєднання чогось нового для тебе з тим, що ти вже знаєш. Чим більше працюєш над проектами, тим більше стає такого, на що ствердно киваєш головою – так, життєво. Тому користь тренінгу полягає в тому, щоб приніс щось нове або нагадав забуте, але дуже потрібне зараз. Цей тренінг покрив такі задачі – почерпнула нове, згадала забуте, але дуже важливе».

Тренінг по роботі з волонтерами є єдиним в Україні, розробленим на основі реального досвіду волонтерства та координації волонтерів в США та адаптованим під українські реалії з урахуванням 4-річного досвіду Ukrainian Volunteer Service у сфері волонтерського менеджменту. Наша організація координувала волонтерів на таких подіях, як День відкритих людей у 2015 та 2017 роках, Чілдрен Кінофест, Різдвяний ярмарок добра, Social Camp 2016, Фестиваль ідей 2017, Youth Day та багато інших.

Тренінг проходив в рамках Програми розвитку громадянського суспільства «Вмикайся» в м. Одеса, що здійснюється Ukrainian Volunteer Service за підтримки Програмної ініціативи «Соціальний капітал» Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: