В Одесі представлять фільми про примирення та порозуміння

Три фільми, які було спродюсовано Мистецькою формацією «WIZ-ART» в рамках Другого пітчингу кінопроектів за підтримки МФ «Відродження», увійшли до національного конкурсу Odessa International Film Festival.

Три фільми, які було спродюсовано Мистецькою формацією «WIZ-ART» в рамках Другого пітчингу кінопроектів за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», увійшли до національного конкурсу Odessa International Film Festival.

Для того, що українське суспільство почувалося відкритим – нам потрібно говорити спільною мовою, а знайти цю мову допомагають мистецькі проекти. Саме тому, у 2015 році Міжнародний фонд «Відродження» підтримав проект Мистецької формації WIZ-ART «Другий конкурс кінопроектів ігрових фільмів соціального спрямування з висвітленням актуальних питань примирення, соціальної інтеграції суспільства та пост-конфліктного врегулювання».

До участі у конкурсі кінопроектів надійшло 45 заявок. У конкурсі взяли участь, в основному, молоді сценаристи та режисери з Києва і Львова. Конкурсанти представили проекти про АТО, ціну миру і жертву кожного, вимушене переселення і «нове життя».

За результатами пітчингу, журі обрало трьох переможців: Андрій Бондаренко «Зустріч», Катерина Горностай «Згущівка», Тарас Дронь «Там, де сходить сонце».

Проекти-переможці отримали часткове фінансування на кіновиробництво.

Короткометражка «Зустріч» – це фільм про те, як бути Іншим, про війну та стосунки. В центрі сюжету – хлопець-переселенець, студентка-африканка та Львів.

«Згущівка» – фільм про те, як побутова катастрофа у вигляді вибуху банки зі згущівкою може призвести до великих змін.

«Чорногора» – короткометражка про дорослішання: його час, межі і біль. Центральний персонаж (підліток Юрко) тільки тоді стає старшим, коли наважується прийняти правду про свого батька. Разом з сином ілюзії втрачає і матір, яка брехнею намагалася «відтермінувати» розпад сім’ї.

14 червня 2016 року стало відомо, що всі три фільми-переможці конкурсу організованого Мистецькою формацією WIZ-ART, відібрані до участі у національному конкурсі сьомого Одеського кінофестивалю.

Вітаємо авторів короткометражок та команду WIZ-ART із черговим успіхом!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: