Оцінка екологічних реформ у країнах Східного Партнерства: погляд громадськості

17 жовтня 2014 року (10:30-13:30) у Києві в інформаційному агентстві Укрінформ (вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться публічна дискусія "Оцінка екологічних реформ у країнах Східного Партнерства: погляд громадськості».

17 жовтня 2014 року о 10:30 в інформаційному агентстві Укрінформ відбудеться публічна дискусія “Оцінка екологічних реформ у країнах Східного Партнерства: погляд громадськості».

Захід проводиться  Всеукраїнською екологічною громадською організацією «МАМА-86» під егідою Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

У 2011 році громадські експерти з усіх шести країн Східного Партнерства підготували першу незалежну оцінку реформ у сфері екологічного врядування в регіоні “На шляху до належного екологічного врядування в шести країнах Східного Партнерства”, в якій порівняли прогрес екологічних реформ у цих країнах та надали рекомендації зацікавленим сторонам щодо того, як привести екологічне врядування в регіоні у відповідність до стандартів ЄС.

Три роки потому громадські експерти з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України провели нову оцінку і готові поділитися її результатами з аудиторією українських громадських організацій, представників Міністерства екології і природних ресурсів України, Представництва ЄС в Україні, ЗМІ та інших зацікавлених сторін. Оцінка підготовлена ​​в рамках проекту «Зміцнення потенціалу Національних платформ Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства», що фінансується ЄС.

Публічна дискусія, серед іншого, стосуватиметься таких питань, як інституційне забезпечення екологічного врядування, інтеграція екологічної політики в секторальні політики, доступ до інформації та участь громадськості, забезпечення механізму оцінки впливу на довкілля тощо. Експерти говоритимуть про здобутки й труднощі в екологічному врядуванні у своїх країнах щодо євроінтеграційних реформ.

Попередній порядок денний дискусії додається. Мова заходу англійська та українська, синхронний переклад забезпечується.

З питань акредитації прохання звертатись за телефоном  0955914267 або електронною поштою за адресою zhuhay@mama-86.org.ua до 17:00 16 жовтня 2014 року.                                                    

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: