Очікуваний вплив Угоди про асоціацію на АПК України: обговорення на Чернігівщині

У селищах Козелець і Короп (Чернігівська область) відбудуться публічні дискусії щодо очікуваного впливу Угоди про асоціацію України з Євросоюзом на розвиток агропромислового комплексу України

У селищах Козелець і Короп (Чернігівська область) відбудуться публічні дискусії щодо очікуваного впливу Угоди про асоціацію України з Євросоюзом на розвиток агропромислового комплексу України. Заходи проводить Сіверський інститут регіональних досліджень за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

Обговорення в Козельці відбудеться 27 березня, у Коропі – 9 квітня. Початок заходів о 9:00.

Учасники заходів зможуть обговорити європейські стандарти підтримки сільського господарства, можливості й потенційні загрози для аграрної сфери, а також виробити пропозиції щодо посилення позитивних і послаблення негативних ефектів у сфері АПК.

Під час заходу буде розглянуто можливі структурні зміни в аграрній сфері України та Чернігівської області у зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію з ЄС. Буде висвітлено вплив документу на зайнятість населення та розвиток підприємств. Учасники обговорять питання, що стосуються органічного фермерства, генетично модифікованої продукції, санітарних і фітосанітарних заходів, стандартів торгівлі рослинами, насінням рослин, продуктами, отриманими з рослин, фруктами й овочами, живими тваринами та продуктами тваринництва, торгівлі сільськогосподарськими товарами в межах Зони вільної торгівлі.

Контакти:
Сіверський інститут регіональних досліджень
Людмила Чабак
(0462) 676 052
siverian@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: