Обслуговування багатоквартирних будинків у Вознесенську: прес-конференція

27 червня об 11:00 у місті Вознесенськ відбудеться прес-конференція “5 кроків до якісних муніципальних послуг з утримання житла в місті Вознесенськ”

27 червня об 11:00 у місті Вознесенськ (вул. Пушкінська, 3/35) відбудеться прес-конференція “5 кроків до якісних муніципальних послуг з утримання житла в місті Вознесенськ”. Захід проводить ГО “Агентство економічного розвитку” за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

На заході буде представлено рекомендації щодо підвищення якості муніципальних послуг з обслуговування багатоквартирних будинків. Рекомендації ґрунтуються на результатах громадського моніторингу, в межах якого було проведено глибинні інтерв’ю, фокус-групу з головами ОСББ, аналіз нормативно-правових документів, а також опитування мешканців багатоквартирних будинків щодо їх задоволеності рівнем обслуговування.

Головною тезою експертів є те, що впровадження розроблених рекомендацій не передбачає значних коштів, а їх реалізація дасть змогу мешканцям багатоповерхівок відчути покращення в обслуговуванні свого житла.

Контакти:
ГО “Агентство економічного розвитку”
(05134) 3 22 50
aerbox@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: