Обласний бюджет Тернопільської області на 2010 рік приймався непрозоро

17 травня 2010 року об 11:00 в приміщенні Тернопільського прес-клубу відбудеться прес-конференція щодо непрозорості бюджетного процесу під час прийняття обласного бюджету Тернопільської області на 2010 рік, яку організовують представники проекту ТМО «Нівроку» «Залучення громадян до формування та контролю за виконанням обласного бюджету Тернопільської області», підтриманого Міжнародним фондом «Відродження».

В умовах демократії влада, крім народу, більше ні від кого не залежить. Якщо ми позбавимо її такої залежності, то втрачаються мотиви для того, щоб влада діяла в інтересах суспільства. Своєю участю у бюджетному процесі кожен з нас робить владу підконтрольною. Про закритість бюджетного процесу, можливості корупційних діянь та відповідальності партійних фракцій говоритимуть громадські експерти.

До участі у прес-конференції запрошено голову Тернопільської обласної державної адміністрації Ярослава Сухого та голову Тернопільської обласної ради Олексія Кайду. Участь візьмуть також депутати обласної ради – представники різних політичних сил та незалежні експерти: керівник проекту ТМО «Нівроку» Володимир Ханас, експерт проекту, кандидат економічних наук Богдан Малиняк, незалежний політичний експерт Ярослав Чорнозуб, помічник-консультант народного депутата України Павла Жебрівського Руслан Кулик.

Тел для довідок 0962104076

Місце проведення : Тернопільський прес-клуб, вул. Кульчицької, 8, м. Тернопіль

Прес-конференція відбудеться у рамках проекту: “Залучення громадян до формування та контролю за виконанням обласного бюджету Тернопільської області” програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження»

Думки викладені під час цього заходу є винятковою відповідальністю ТМО «Нівроку» та не обов’язково відображають точку зору Міжнародного фонду «Відродження».

Творче молодіжне об’єднання «Нівроку» створене та зареєстроване у березні 2003 року. Основною метою діяльності об’єднання є пропаганда та розвиток мистецтва на Україні в усіх його багатогранних проявах, задоволення та захист соціальних, творчих, вікових, національно-культурних та інших інтересів молоді, сприяння прогресивним культурним та соціальним перетворенням в регіоні та в країні в цілому.

Серед пріоритетів ТМО «Нівроку» також відродження та збереження культурних надбань краю, сприяння розвитку туризму, відродження національної гордості та самосвідомості громадян, участь громадян, особливо молоді, в управлінні справами місцевої громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: