Обговорення розробки стратегічного бачення розвитку Наталинської громади

25 лютого 2019 року о 13:00 у с. Наталине Красноградського району Харківської області буде проведено публічне обговорення на тему «Розробка стратегічного бачення розвитку Наталинської громади».

25 лютого 2019 року о 13:00 у с. Наталине Красноградського району Харківської області буде проведено публічне обговорення на тему «Розробка стратегічного бачення розвитку Наталинської громади». Захід організується ГО «НОВА Енергія» в рамках проекту «Прозоре управління та контроль за коштами, отриманими від видобутку вуглеводнів на місцевому рівні», який реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час публічного обговорення будуть порушені такі важливі питання:

  • Роль стратегічного планування у розвитку Наталинської громади;
  • Визначення перспективних напрямків використання ренти, що сплачують видобувні компанії до місцевого бюджету;
  • Опрацювання та удосконалення Статуту Наталинської ОТГ;
  • Проблема залучення населення до процесів прийняття рішень: все про найбільш ефективні та дієві інструменти демократії, що допоможуть зміцнити місцеве самоврядування.

До участі у заході запрошуються усі небайдужі мешканці Наталинської об’єднаної територіальної громади –  представники органів місцевого самоврядування, депутати селищної ради, працівники соціальної сфери, активні громадяни та ЗМІ.

Початок реєстрації учасників: 13:00.

Місце проведення уточнюйте у представників ГО «НОВА Енергія»

Контактна особа: Віталій Филенко

Тел.: +38095 00 84 991

e-mail: energiya.nova@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: