Обговорення результатів дослідження «Ставлення до євроінтеграції жителів міста Харків»

18 лютого о 16.00 у Ко-воркінгу «Фабрика» (адреса Харків, вул. Благовіщенська, 1) в рамках проекту Міжнародного фонду «Відродження» та у співпраці з ініціативою Kharkiv Going Global відбудеться публічна дискусія на тему «Ставлення до євроінтеграції жителів м.Харків», під час якої будуть презентовані результати соціологічного дослідження компанії GfK Ukraine.

18 лютого о 16.00  у Ко-воркінгу «Фабрика» (адреса Харків, вул. Благовіщенська, 1) в рамках проекту Міжнародного фонду «Відродження» та у співпраці з ініціативою Kharkiv Going Global  відбудеться публічна дискусія на тему «Ставлення до євроінтеграції жителів м.Харків»,  під час якої будуть презентовані результати соціологічного дослідження компанії GfK Ukraine.

В рамках дослідження було опитано 1500 респондентів  щодо їх сприйняття Європейського союзу, Росії, очікувань та поінформованості про можливості, які надає Угода про Асоціацію.  До дискусії запрошуються представники громадських організацій, активісти, журналісти, науковці міста Харкова.

Формат: презентація результатів дослідження та дискусія

Модератор: Марина Ніколаєва, журналіст АТН

До участі у дискусії запрошені:

  • Дмитро Шульга, директор Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду Відродження
  • Тетяна Костюченко, дослідник GfK Ukraine.
  • Тарас Данько, викладач Харківського політехнічного університету, автор ідеї Kharkiv Going Global
  • Юлія Біденко,політолог, кандидат політичних наук, доцент кафедри політології Харківського національного університету ім. Каразіна, член Асоціації політологів Слобожанщини
  • Аліна Ханбабаєва, журналіст Харківського кризового інфоцентру, активіст ГО «День музики», організатор культурних фестивалів у Харкові

Онлайн-Реєстрація

Програма

Контакти: Олена Розсказова, rozskazova@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: