Обговорення конкурсу «Аналіз політики для вирішення актуальних проблем регіонального та місцевого розвитку»

Міжнародний фонд «Відродження» пропонує взяти участь в обговоренні конкурсу програми «Посилення впливу громадянського суспільства»

Мета конкурсу – сприяти формуванню вмінь і навичок з аналізу політики представників інститутів громадянського суспільства для вирішення актуальних проблем регіонального та місцевого розвитку та впливу на прийняття рішень органами державної влади та місцевого самоврядування шляхом проведення тренінгу з аналізу політики державного, регіонального та місцевого рівня та сприяння застосуванню технології аналізу політики у діяльності інститутів громадянського суспільства.

Тренінг передбачає розкриття значення і ролі аналізу політики у прийнятті політичних рішень, навчання особливостям аналізу політики, способам застосування практичних навичок з його використання у вирішенні питань місцевого значення регіональними та місцевими інститутами громадянського суспільства. Тренінг проводитиметься провідними експертами – представниками українських чи / та європейських аналітичних центрів. Структура курсу не обмежується виключно теоретичними аспектами та поясненням понять і термінів. Орієнтовний період проведення тренінгу – липень 2010 року.

Після завершення тренінгу його учасникам, які успішно пройдуть навчання, буде запропоновано підготувати і подати на розгляд Програми “Посилення впливу громадянського суспільства” окремі проекти від інститутів громадянського суспільства, які передбачатимуть подальше використання принципів аналізу політики для вирішення обраних актуальних проблем регіонального та місцевого розвитку. Розмір фінансової підтримки від Міжнародного фонду “Відродження” буде визначено в залежності від характеру та масштабу проекту та проблеми, на покращення якої він направлений. Інститути громадянського суспільства, проекти яких будуть підтримані, також отримають підтримку у вигляді експертного супроводу проекту з боку представника провідного національного аналітичного центру в обраній сфері діяльності за проектом.

Навчальний курс також створюватиме корисний майданчик для передачі досвіду представників впливових інститутів громадянського суспільства та експертів з різних регіонів України, передбачатиме можливості обміну кращими практиками для ефективного вирішення питань, з якими стикаються організації на місцевому рівні у своїй повсякденній діяльності у відносинах з органами влади, іншими інститутами громадянського суспільства, громадянами.

Учасники конкурсу: представники інститутів громадянського суспільства регіонального або місцевого рівня, які професійно займаються громадською діяльністю та мають чітке бачення проблем та напрямків розвитку регіону чи окремого населеного пункту, а також можливих шляхів їх вирішення.

Термін обговорення – до 17.00 14 квітня!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: