Обговорення екнонмічних наслідків Угоди про асоціацію

27 листопада 2014 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) за сприяння Міжнародного фонду "Відродження" провів круглий стіл на тему: Оцінка наслідків Угоди про асоціацію як інструмент економічної політики.

27 листопада 2014 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) за сприяння Міжнародного фонду “Відродження” провів круглий стіл на тему: Оцінка наслідків Угоди про асоціацію як інструмент економічної політики.

rt_euПід час круглого столу експерти ІЕД представили розрахунки економічних наслідків Угоди про асоціацію між Україною та ЄС для окремих секторів економіки та для певних категорій населення, а також результати порівняльного аналізу наслідків створення зони вільної торгівлі з ЄС та скасування зони вільної торгівлі з Росією.

Зокрема, Ігор Бураковський, Голова Правління ІЕД, презентував оцінки наслідків Угоди про асоціацію як інструмент економічної політики; Вероніка Мовчан, Директор з наукової роботи ІЕД, представила довгострокові наслідки підписання Угоди про асоціацію: аналіз за допомогою прикладної моделі загальної рівноваги та Микола Риженков, експерт ІЕД, розповів про короткострокові наслідки підписання Угоди про асоціацію: аналіз за допомогою моделі часткової рівноваги.

Розрахунки були зроблені Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій в рамках проекту «Вплив поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС на різні категорії населення: мікро-моделювання за допомогою прикладної моделі загальної рівноваги», який фінансує Міжнародний фонд «Відродження».

За матеріалами ІЕД

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: