Обговорення антикорупційних законів у Вінниці

6 листопада о 13.00 у Вінниці у конференц-залі галереї «Інтершик» (вул. Aрхітектора Артинова, 12-а) відбудеться прес-конференція та регіональне обговорення на тему: «Чи зменшать рівень корупції в Україні закони, розроблені громадськими активістами?».

6 листопада о 13.00 у Вінниці у конференц-залі галереї «Інтершик» (вул. Aрхітектора Артинова, 12-а) відбудеться прес-конференція та регіональне обговорення на тему: «Чи зменшать рівень корупції в Україні закони, розроблені громадськими активістами?». Захід проводиться за підтримки: Міжнародного Фонду «Відродження» та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Після Революції Гідності громадський сектор отримав унікальних шанс творити законодавчі зміни в державі та просувати їх. Громадські експерти з кожної галузі об’єдналися в робочі групи та присвятили 9 місяців роботи розробці необхідних законопроектів, які покликані реанімувати Україну та її економіку після засилля корупціонерів колишнього владного режиму. Антикорупційна група при «Реанімаційному пакеті реформ» в координації з  «Transparency International  Україна» розробила першочергові законопроекти, які базуються на міжнародних стандартах та покликані реформувати антикорупційну політику України та були прийняті Верховною Радою України 14 жовтня 2014 року й підписані Президентом України.

Про антикорупційні закони, розроблені громадськими активістами, зокрема про формування та реалізацію антикорупційної політики, запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням, правила етичної поведінки публічних осіб під час прес-конференції та регіонального обговорення розкажуть:

  • Сергій Гула, голова ГО «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», аналітик ГО «Transparency International  Україна»;
  • Ігор Шевляков, експерт ГО «Інститут публічної політики», експерт антикорупційної робочої групи громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ»;
  • Анатолій Стоян, адміністративний директор ГО «Transparency International Україна», координатор національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій».

Учасники: представники регіональних та місцевих органів влади, регіональні партнери національної кампанії моніторингу стилю життя високопосадовців «Декларації без декорацій», громадські діячі, представники бізнесу, медіа, студенти та викладачі вузів Вінниці.

Контакти: Анатолій Стоян, «Transparency International Україна», т.067 7929842/0951663929

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: