Обговорення антикорупційних законів у Рівному

19 листопада у Рівному, в конференц – залі готелю «Мир», м. Рівне, вул. Міцкевича, 32 об 11.00 відбудеться прес-конференція на тема «обговорення антикорупційних законів, прийнятих парламентом, які розробили та ініціювали громадські експерти». Захід проводиться за підтримки: Міжнародного Фонду «Відродження» та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

19 листопада у Рівному, в конференц – залі готелю «Мир», м. Рівне, вул. Міцкевича, 32 об 11.00 відбудеться прес-конференція на тема «обговорення антикорупційних законів, прийнятих парламентом, які розробили та ініціювали громадські експерти». Захід проводиться за підтримки: Міжнародного Фонду «Відродження» та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Крім того відбудеться регіональне обговорення: «Чи зменшать рівень корупції в Україні закони, розроблені громадськими активістами?», присвячене антикорупційним законам прийнятим парламентом України, які розробили та ініціювали громадські експерти. 

Після Революції Гідності громадський сектор отримав унікальних шанс творити законодавчі зміни в державі та просувати їх. Громадські експерти з кожної галузі об’єдналися в робочі групи та присвятили 9 місяців роботи розробці необхідних законопроектів, які покликані реанімувати Україну та її економіку після засилля корупціонерів колишнього владного режиму.

Антикорупційна група при «Реанімаційному пакеті реформ» в координації з  «Transparency International  Україна» розробила першочергові законопроекти, які базуються на міжнародних стандартах та покликані реформувати антикорупційну політику України та були прийняті Верховною Радою України 14 жовтня 2014 року й підписані Президентом України.

Про антикорупційні закони, розроблені громадськими активістами, зокрема про формування та реалізацію антикорупційної політики, запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням, правила етичної поведінки публічних осіб під час прес-конференції та регіонального обговорення розкажуть:

· Олена Гула, член правління ГО «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», к.е.н, викладач МАУП;

· Ігор Шевляков, експерт ГО «Інститут публічної політики», експерт антикорупційної робочої групи громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ»;

· Анатолій Стоян, адміністративний директор ГО «Transparency International Україна», координатор національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій».

Учасники заходів матимуть можливість отримати відповідні роздаткові матеріали (брошуру та інфографіку), а також підписати «Декларацію безхабарності».

Учасники регіонального обговорення: представники регіональних та місцевих органів влади, регіональні партнери інститутів громадянського суспільства національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій», зацікавлені громадські діячі, представники бізнесу, медіа, студенти та викладачі вузів Рівного.

Котакти: Анатолій Стоян, 67-792-98-42 / 095-166-39-29

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: