Нововолинська влада ухвалила програму сприяння ОСББ

Нововолинська міська рада ухвалила Програму сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Нововолинську та смт. Жовтневому на 2013-2015 роки

Нововолинська міська рада ухвалила Програму сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Нововолинську та смт. Жовтневому на 2013-2015 роки. Документ підготувала Асоціація ОСББ “Містечко” в межах конкурсу, який проводить Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На підтримку ОСББ у 2013 році з міського бюджету виділено 207 тис. грн.

За словами керівника Асоціації ОСББ “Містечко” Руслана Володарчика, 57 тис. грн. із затвердженої суми – кошти, яких не використали 2012 року, а 150 тисяч виділено вже з міського бюджету 2013 року. Черговість отримання цих коштів визначатиме Рада голів ОСББ.

Руслан Володарчик наголосив, що цей програмний документ є не лише регулятором розвитку ОСББ, а й дає змогу залучати кошти для об’єднань з обласного й державного бюджетів, що є вагомою перевагою.

Програма підтримки ОСББ в Нововолинську – вже третя у Волинській області. 2011 року таку Програму було ухвалено в Луцьку, а наприкінці 2012-го затвердили обласну Програму підтримки ОСББ.

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
(0332) 723 803
press.vipgi@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: