«Новий відлік – 3» у Львові – прийом заявок до 29 червня

У Львові стартував «Новий Відлік – 3» - програма підтримки малого бізнесу та самозайнятості для населення, яке найбільше постраждало від конфлікту на Сході України. Проект організовує ГО «Клуб Ділових Людей» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Львівської обласної державної адміністрації.

У Львові стартував «Новий Відлік – 3» – програма підтримки малого бізнесу та самозайнятості для населення, яке найбільше постраждало від конфлікту на Сході України. Проект організовує ГО «Клуб Ділових Людей» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Львівської обласної державної адміністрації.

Фонд «Відродження» продовжує підтримувати проекти, що сприяють реінтеграції вимушених переселенців та ветеранів АТО. Тому за ініціативи Фонду у 2015 році стартував проект «Новий відлік», який створює можливості для внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих воїнів АТО та членів їхніх родин започаткувати чи розвинути власний бізнес. Завдяки бізнес-інкубатору за 2 роки 923 особи пройшли комплексні бізнес-курси, отримали допомогу та поради від представників місцевого бізнесу, бухгалтерські та правові консультації. Після захисту бізнес-планів близько 150-ти випускників «Нового відліку» отримали фінансування для започаткування або відновлення власної справи, створивши робочі місця для себе та своїх родин.

У межах «Нового відліку – 3»  передбачений 4-тижневий бізнес-курс для 50 учасників, конкурс бізнес-планів, 4-місячний експертний бізнес-супровід для 15 переможців, а також – можливість для учасників АТО отримати компенсацію частини відсотків за кредитами на старт чи розвиток власної справи.

«Після двох реалізованих хвиль «Нового відліку» раді відзначити, що проект часто змінює мислення людей. Люди починають розуміти, що не завжди потрібно шукати роботу – можна створювати власний бізнес. Коли ми спілкуємося з ВПО чи учасниками АТО, розуміємо, що головна причина того, що люди не починають бізнес – брак досвіду та знань. Саме тому у межах проекту ми акцентуємо на бізнес-навчанні, мотивації та аналізі успішних практик», –  розповідає керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного Фонду «Відродження» Оксана Дащаківська.

До участі в «Новий Відлік – 3» запрошуються:

– демобілізовані учасники АТО або члени сімей учасників АТО (дружина/чоловік учасника):

які ще не мають досвіду ведення власної справи;

які раніше були найманими працівниками, а тепер хочуть відкрити власну справу.

– внутрішньо переміщені особи (ВПО):

які ще не мають досвіду ведення власної справи;

які вже мали власну справу на Сході, проте втратили її і хочуть відкрити свій бізнес у Львові;

які раніше були найманими працівниками, а тепер хочуть відкрити власну справу.

В межах проекті заплановано:

  • 5-тижневий інтенсивний бізнес-курс для 50 учасників;
  • конкурс бізнес-планів і визначення кращих 15 проектів;
  • для кожного з переможців конкурсу буде виділено бізнес-експерта, який протягом наступних 4 місяців допомагатиме у запуску та розвитку його бізнесу;
  • кращі проекти демобілізованих учасників АТО (із числа переможців цього проекту) матимуть можливість отримати від ЛОДА компенсацію частини відсотків за кредитами, взятими фізичними особами-підприємцями, що мають статус демобілізованого учасника АТО і зареєстровані у Львівській області (відповідно до Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, затвердженої 14 лютого 2017 року).

Для того, щоб стати учасником необхідно:

відповідати цільовій аудиторії проекту;

мати бажання розпочати або розширити власний бізнес;

подати заявку на участь у проекті.

Якщо Ви  внутрішньо переміщена особа (ВПО) заявка має включати:

– Анкету на участь у проекті;

– Копію довідки, яка підтверджує Ваш статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО);

– Копії усіх сторінок Вашого паспорту.

Якщо Ви  учасник АТО:

– Анкету на участь у проекті;

– Копію довідки учасника АТО (УБД);

– Копії усіх сторінок Вашого паспорту.

Якщо Ви дружина/чоловік учасника АТО:

– Анкету на участь у проекті;

– Копію довідки учасника АТО Ваших чоловіка/дружини

– Копії усіх сторінок Вашого паспорту.

– Копію свідоцтва про шлюб та копію паспорта Вашого чоловіка/дружини-учасника АТО.

Деталі та можливість заповнити заявку – за посиланням або за телефоном: +38 (096) 458 64 26.

Для додаткових коментарів щодо проекту «Новий Відлік» можна звернутись до керівниці Західноукраїнського представництва Міжнародного Фонду «Відродження» Оксани Дащаківської, надіславши запит на pr@irf.kiev.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: